Sushiworkshop

“ Leer en beleef hoe Japanse sushi hoort te smaken”

 

Waan je in de Japanse sferen en leer de fijne kneepjes van het bereiden van verse sushi’s. Wil jij nu eindelijk eens de basis beginselen leren om jouw vrienden en familie te kunnen verrassen met de lekkerste sushi rollen? Dan is deze workshop echt wat voor jou!

 

We bieden je tijdens de 45 minuten sushi workshop het volgende;

  • * Je krijgt uitleg van de rijstbereiding en sushi instructies
  • * Je hebt de keuze uit 2 soorten vis of 4 vegetarische ingrediënten
  • * Je maakt onder begeleiding 2 Maki rollen (12 sushi’s)
  • * Je krijgt een digitale recept.

Dit alles wordt verzorgd door een zeer ervaren sushi docent die vele jaren in Japan heeft gewoond en een cursus heeft gevolgd aan de Tokyo Sushi Academy voor de fijne kneepjes van het vak.

Workshop in het Koreaans paviljoen (grafisch)

9/02/2018

16:00 – 22:00 Korean Traditional Games
16:00 – 22:00 K-Pop Karaoke (Noraebang)
16:00 – 18:30 Hanbok Photobooth (Korean Traditional Clothing)
18:00 – 19:00 Ssireum (Korean Wrestling)
19:00 – 21:00 Lotus Flower Workshop by Minke Thomas (Arierang)
20:00 – 21:00 Ssireum (Korean Wrestling)

10/02/2018

12:00 – 22:00 Korean Traditional Games
12:00 – 22:00 K-Pop Karaoke (Noraebang)
12:00 – 14:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
13:00 – 16:00 Lotus Flower Workshop by Minke Thomas (Arierang)
14:00 – 15:00 Ssireum (Korean Wrestling)
15:00 – 16:00 K-Pop Random Play dance
16:00 – 17:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
16:30 – 17:30 Hanbok Photobooth (Korean Traditional Clothing)
17:00 – 18:00 Ssireum (Korean Wrestling)
18:00 – 19:00 K-Pop Random Play dance
18:00 – 20:00 Ceramic Workshop by Yu-Jung Kim (Atelier Cirkel 2)
19:00 – 20:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
20:00 – 21:00 Ssireum (Korean Wrestling)
20:30 – 22:00 Hanbok Photobooth (Korean Traditional Clothing)
21:00 – 22:00 K-Pop Random Play dance

11/02/2018

12:00 – 22:00 Korean Traditional Games
12:00 – 22:00 K-Pop Karaoke (Noraebang)
12:00 – 13:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
13:00 – 14:00 Taekwondo (by Belgian Taekwondo demo-team)
13:00 – 16:00 Lotus Flower Workshop by Minke Thomas (Arierang)
14:00 – 15:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
15:00 – 16:00 K-Pop Random Play dance
16:00 – 17:00 Taekwondo (by Belgian Taekwondo demo-team)
16:30 – 17:30 Hanbok Photobooth (Korean Traditional Clothing)
17:00 – 18:00 K-Pop Dance Workshop/Performance
18:00 – 20:00 Ceramic Workshop by Yu-Jung Kim (Atelier Cirkel 2)
18:00 – 19:00 Ssireum (Korean Wrestling)
19:00 – 20:00 K-Pop Random Play dance
20:00 – 21:00 Ssireum (Korean Wrestling)
20:30 – 22:00 Hanbok Photobooth (Korean Traditional Clothing)

Met dank aan: